Ciekawostki

W Paryżu znajdują się liczne zabytki i atrakcje turystyczne, co powoduje, że stolica Francji jest co roku odwiedzana przez ok. 30 milionów turystów.
 
Paryski sklep
Nie masz pomysłu na prezent? Nie zdążyłeś kupić pamiątki z Francji albo Paryża podczas swojego pobytu? U nas na pewno coś znajdziesz na taką okazję!
Prezenty i gadżety związane z Francją i Paryżem. Zaskocz znajomych super pomysłami, niepowtarzalnym prezentem!

Poniżej prezentujemy jedynie wybrane produkty związane z Francją i Paryżem z naszej oferty. W przypadku chęci zakupu danego produktu lub poszukiwania szerszej oferty prosimy o kontakt z działem realizacji zamówień.

Image Paryż za 0 Euro
Autor: Opracowanie Zbiorowe
Liczba stron: 227
Rok wydania: 2008
Wydawnictwo: Hachette Livre #b
ISBN: 9788374487344
Okładka: broszurowa
Wymiary: 13x21.5

Zwiedzanie Paryża za darmo? Teraz to możliwe z naszym przewodnikiem Paryż za 0 ?! Tylko tu znajdziesz zebrane razem wszystkie informacje o darmowym jedzeniu, wejściówkach czy zabawach dla dzieci. Nie będziesz musiał już siedzieć przed Internetem godzinami - wystarczy zajrzeć do tej książki.

Zapytaj o cenę i dostępność tego produktu

Image Paryż
Autor: Gałuszka Marcin
Liczba stron: 300
Rok wydania: 2009
Wydawnictwo: Agora
ISBN: 9788360174883
Nazwa serii wydawniczej: Miasta Marzeń
Okładka: twarda
Wymiary: 16x23

Są na świecie miejsca, o których słyszał każdy. Już same ich nazwy pobudzają wyobraźnię i są obietnicą pięknej przygody. Miejsca, które trzeba poznać i do których chce się wracać. To miasta marzeń. Ta 25-tomowa seria to coś więcej niż zbiór przewodników. To 25 opowieści o historii, tajemnicach i magicznych zakątkach najpiękniejszych miast świata. Można je po prostu czytać, a można też - z nimi w ręku - poznawać świat. Każdy z tomów zawiera wyczerpujące, logicznie uporządkowane informacje o największych atrakcjach miasta, o klimacie, przydatnych telefonach i adresach, walucie, opiece medycznej, wzbogacone planami, mapami, zdjęciami, radami ekspertów, rozmówkami itd. Te książki dają radość systematycznego, rzetelnego i bezpiecznego zwiedzania, pozwalają pogłębiać wiedzę o świecie i ludziach, zaspokoją też oczekiwania koneserów wrażeń niezwykłych. POZNAJ NIEZNANE, ODKRYJ NA NOWO!

Zapytaj o cenę i dostępność tego produktu

Image Kubek z napisem Francja albo Paryż
Nadruk wykonany metodą wypału wysokotemperaturowego
Odporny na ścieranie i zmywanie mechaniczne
Dostępne inne wzory
Możliwe dowolne zdobienia
Dostępne różne kolory
Na zamówienie możliwe inne napisy

Zapytaj o cenę i dostępność tego produktu

Tagi: prezenty z Paryża, pamiątki z Paryża, postery, t-shirt, t-shirty, kubki z logo Paryża, koszulki z napisem Paryż, paryski gadżet, koszulkami z napisami, unikalne pamiątki z Paryża, nietuzinkowy prezent, paryski gadżet, paryska pamiątka, all from Paris, prezenty z Francji, pamiątki z Francji, kubki z logo Francji, koszulki z napisem Francja, francuskie gadżety, koszulkami z napisami, unikalne pamiątki z Francji, nietuzinkowy prezent, francuski gadżet, francuska pamiątka, all from France.

Image